Laat je inspireren


Met deze transparante leesbril met een tintje van Frank and Lucie ben je meteen helemaal hip.


Tom Ford: ultieme luxe en modieuze correctiebrillen en zonnebrillen. Tom Ford moet je eigenlijk beleven, kom dus naar de winkel en vind naast markante en bijzondere grote monturen ook hele mooie draagbare klassiekers.


Deze Randolph zonnebril is lekker strak en klassiek in vorm en kleur. Wij vinden het een geweldig merk en vertellen je er graag meer over in onze winkel.


Als er één zonnebrillenmerk bekend is, is het wel Ray-Ban! Met de iconische Aviator zijn ze al sinds 1937 populair. Ray-Ban maakt ook prachtige correctiemonturen waarin je brillenglazen op sterkte krijgen met het merk erop.


Anne et Valentin: originele en kleurrijke monturen


Deze zonnebrillen zijn van Maui Jim en gemaakt om mee te hiken, bijvoorbeeld op Hawaï waar ze vandaan komen. Je zult alle details goed zien en de monturen zitten uiterst comfortabel.


Face a Face maakt brillen die opvallend zijn en super mooi. Wat gaaf dat ze er een witte rand omheen hebben gezet, hierdoor lichten je ogen nog meer op.


Caroline Abram maakt gedurfde meestal oversized monturen voor vrouwen. Maak van het uitzoeken van je nieuwe bril een feestje en laat ons een kleur- en gezichtsanalyse uitvoeren, zo zie je of jij zo'n geweldig montuur staat.


Oakley maakt naast sportbrillen en zonnebrillen ook hele sportieve correctiemonturen. Kom kijken in onze winkel.