Laat je inspireren
Caroline Abram maakt gedurfde meestal oversized monturen voor vrouwen. Maak van het uitzoeken van je nieuwe bril een feestje en laat ons een kleur- en gezichtsanalyse uitvoeren, zo zie je of jij zo'n geweldig montuur staat.
Het leuke aan Garrett Leight is dat het de eigen roots ter inspiratie gebruikt. En dat resulteert in tijdloze monturen die niet trendgevoelig zijn maar wel uitermate trendy. Kom je kijken in de winkel?
Face a Face is een hip merk uit Parijs en dat zie je. Wat vind jij van dit oversized exemplaar in deze prachtige kleur?
Serengeti staat bekend om haar geweldige zonneglazen, de glazen passen zich namelijk aan aan de weersomstandigheden. De prachtige monturen zijn klassiek en modern tegelijkertijd. Kom kijken en passen in onze winkel en ervaar hoe een Serengeti kijkt!
Maui Jim: zonnebrillen van Hawaï
Randolph maakt monturen en zonnebrillen voor defensie in de Verenigde Staten, dan weet je dat de kwaliteit subliem is. Kom kijken in onze winkel.
Gucci het wereld beroemde modemerk maakt ook hele mooie elegante monturen en zonnebrillen. Houd jij van mode en wil je stijlvol uitzien? Dan is dit je merk.
Vuarnet: Sportieve zonnebrillen uit Frankrijk
Chloé is een combinatie tussen klassiek en markant, laat je verrassen in correctie- en zonnebrillen. Kom naar de winkel voor dit prachtige modemerk.